Oro drėkintuvas su eteriniais aliejais: kokia nauda?

Visi siekiame, kad mūsų namai būtų ramybės ir jaukumo oazė. Puikiai žinome, jog tokiam įspūdžiui sukurti didelę įtaką daro įvairūs kvapai – jie suteikia jaukumo ne tik namams, bet ir lemia žmonių nuotaiką bei savijautą. Kvapai daugeliui žmonių taip pat asocijuojasi su tam tikromis akimirkomis, kelia prisiminimus – labai dažnai žmonės juk net kvepalus naudoja skirtingus tam tikrais sezonais, kad jie visuomet primintų geras akimirkas ir asocijuotųsi su tam tikru metų laiku. Kvapų oazę savo namuose labai lengva sukurti naudojant oro drėkintuvus su eteriniais aliejais, tad papasakosime apie juos plačiau.

Oro drėkintuvai su eteriniais aliejais teikia dvigubą naudą: yra ne tik drėkinamas namų oras, tačiau ir turite galimybę savo namuose mėgautis aromaterapijos suteikiamais malonumais. Difuzoriai, kurie yra skirti būtent aromaterapijai ir kuriai naudojami eteriniai aliejai, bei drėkinimui, yra universalūs. Jie laikomi bene praktiškiausiu pasirinkimu, kadangi atlieka dvigubą funkciją. Tokie oro drėkintuvai dažniausiai turi netgi didesnes vandens talpas, tad viskas, ko jums reikia, yra mėgstamų kvapų eteriniai aliejai, kurių keletą lašų reikėtų įlašinti į vandens talpyklą. Vis dėlto, svarbu nepamiršti, kad eteriniai aliejai, kuriuos norite naudoti oro drėkintuve, turi būti kokybiški, nes kitu atveju galite pakenkti savo sveikatai, kadangi neretai nekokybiškuose eteriniuose aliejuose būna kenksmingų medžiagų. Taip pat prastos kokybės eteriniuose aliejuose esantys cheminiai elementai gali gadinti ir patį oro drėkintuvą.

Kaip ir minėjome, tokie oro drėkintuvai, leidžia mėgautis aromaterapijos teikiamais privalumais namuose. Aromaterapija daro teigiamą poveikį žmogaus psichinei ir fizinei sveikatai: veikia kvėpavimo takus, širdies ir kraujagyslių sistemą, plaukus bei odą, stiprina imunitetą.

Renkantis eterinius aliejus savo oro drėkintuvui, patariama atsižvelgti į tai, kokio poveikio siekiate. Pavyzdžiui, eukaliptas apsaugo žmogaus organizmą nuo mikrobų, stipriną imunitetą. Bazilikas yra rekomenduojamas žmonėms, kurie dažnai jaučia spazmus ar kovoja su sunkiu ir dažnu galvos skausmu, o štai levanda gelbsti žmones, linkusius į depresiją ar kenčiančius nuo emocinio nestabilumo.

Pateikėme keletą priežasčių, kodėl jūsų namuose turėtų atsirasti oro drėkintuvas su eteriniais aliejais. Jeigu tokio dar neturite, jį įsigyti galite čia – https://orodrekintuvas.lt/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *